form_maker - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Street Address
lt: Gatvė

en: Street Address Line 2
lt: Gatvė Line 2

en: City
lt: Miestas

en: State / Province / Region
lt: Valstija / provincija / regionas

en: Postal / Zip Code
lt: Pašto kodas / indeksas

en: Country
lt: Šalis

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužės

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Error, incorrect Security code.
lt: Klaida, neteisingą apsaugos kodą.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
lt: Jūsų ip yra juodajame sąraše. Prašome susisiekti su svetainės administratoriumi

en: The file exceeds the allowed size of
lt: Failas viršija leistiną dydį

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
lt: Atsiprašome, bet jums neleidžiama įkelti šį failo tipą.

en: Error, file cannot be moved.
lt: Klaida, failas negali būti perkeltas.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
lt: Šis laukelis %s reikalauja unikalų įrašą, o ši vertė jau buvo pateiktas.

en: Nothing was submitted.
lt: Nieko nebuvo pateikta.

en: Your form was successfully submitted.
lt: Jūsų forma buvo sėkmingai pateikta.

en: Error, email was not sent.
lt: Klaida, laiškas nebuvo išsiųstas.

en: Your email address is already verified.
lt: Jūsų elektroninio pašto adresas jau patikrintas.

en: Your email has been successfully verified.
lt: Jūsų el.pašto buvo sėkmingai patikrinta.

en: Your email verification has timed out.
lt: Jūsų el.pašto patikrinimas laikas baigėsi.

en: Verification link is invalid.
lt: Patvirtinimo nuoroda yra neteisinga.

en: field is required.
lt: laukas būtinas.

en: This is not a valid email address.
lt: Tai nėra galiojantis elektroninio pašto adresą.

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
lt: Jūs negalite pasirinkti buvusius datos. Pasirinkite datą, pradedant nuo dabartinio.

en: value must be between
lt: vertė turi būti tarp

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Your score should be less than
lt: Jūsų rezultatas turi būti mažesnis nei

en: Title
lt: Kreipinys

en: First
lt: Pirmas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Area Code
lt: Rajono kodas

en: Phone Number
lt: Telefono numeris

en: Dollars
lt: Dolerių

en: Cents
lt: Centų

en: From
lt: Nuo

en: To
lt: Į

en: GO
lt: eiti

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Select a Field
lt: Pasirinkite laukas

en: Select a Date
lt: Pasirinkite datą
